579. Szentandrássy István (Budapest, 1957 - Budapest, 2020)
"Tarotkártyás önarckép"
olaj, vászon kartonra ragasztva
49*28 cm
j.ho.: Szemadám György "Tarotkártyás önarckép" 257/5