216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Tarotkártyás önarckép"

579. Szentandrássy István (Budapest, 1957 - Budapest, 2020)

"Tarotkártyás önarckép"

olaj, vászon kartonra ragasztva

49*28 cm

j.ho.: Szemadám György "Tarotkártyás önarckép" 257/5