216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Patakparton

269. Zorkóczy Gyula (Nagyrőce, 1873 - Budapest, 1932)

Patakparton

olaj, vászon

79,5*99,5 cm

j.b.l.: Zorkóczy Gy.