216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Falurészlet, 1930 körül

440. Nagy István (Csíkmindszent, 1873 - Baja, 1937)

Falurészlet, 1930 körül

pasztell, papír

30,5*42 m

j.j.l.: Nagy István

ho.: Nagy István gyűjteményes kiállítása cédula, Proveniencia: a Glück Frigyes tulajdonában, majd később a Grósz gyűjteményben