216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Öregség", 1989

534. Koszta Rozália (Gyula, 1925 - Gyula, 1993)

"Öregség", 1989

olaj, farost

70*50 cm

j.b.l.: Koszta R. 89

ho.: autográf felirat