216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tavaszi korzón

507. Monostori - Moller Pál (Szolnok, 1894 - Budapest, 1978)

Tavaszi korzón

olaj, vászon

17*40,5 cm

j.j.l.: Monostori Moller