216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Sárkányölő Szent György

357. Olasz szobrász, 19. sz. második fele

Sárkányölő Szent György

m: 43,5 cm; talapzat: 17 cm

ezüstözött ón öntvény, Sárdy János operaénekes hagyatékából