216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fürdőző nimfák

137. Kelety Gusztáv (Pozsony, 1834 - Budapest, 1902)

Fürdőző nimfák

akvarell, karton

120*162 mm

j.n. ho.: Kelety Gusztáv hagyatéki bélyegző és igazoló felirat: "Igazolom, hogy ezen kis vízfestmény édesapám eredeti munkája dr. Kuczovitsné Kelety Dolly"