216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Festőnő a tengerparton

309. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Festőnő a tengerparton

akvarell, karton

505*605 mm

j.j.l.: Neogrády A.