216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Asztali csendélet

531. Biai - Föglein István (Besztercebánya, 1905 - Budapest, 1974)

Asztali csendélet

olaj, vászon

70*80 cm

j.j.f.: Biai Főglein István