216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vénusz csendélet (Vénusz-szobor), 1908 VÉDETT - NO EXPORT

408. Ferenczy Károly (Bécs, 1862 - Budapest, 1917)

Vénusz csendélet (Vénusz-szobor), 1908 VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

57*34 cm

j.j.f.: Ferenczy Károly, ho.: 1914 - velencei kiállítási cédulák