408. Ferenczy Károly (Bécs, 1862 - Budapest, 1917)
Vénusz csendélet (Vénusz-szobor), 1908 VÉDETT - NO EXPORT
olaj, vászon
57*34 cm
j.j.f.: Ferenczy Károly, ho.: 1914 - velencei kiállítási cédulák