216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Holdvilágos táj pásztortűznél táborozó alakokkal

99. Német festő, 1800 körül

Holdvilágos táj pásztortűznél táborozó alakokkal

olaj, vászon

77,5*114 cm