216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Rőzsehordók, 1991

435. Gojda, Andrej Jurjevics (Uzsgorod, 1949-2007)

Rőzsehordók, 1991

olaj, karton

50*60 cm

j.j.l.: A. Gojda (cirill betűkkel)