216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tabáni részlet, 1926

310. Idrányi Tibor (Legénd, 1896 - ?)

Tabáni részlet, 1926

olaj, vászon

74*77 cm

j.j.l.: Idrányi 926

ho.: Nemzeti Szalon kiállítási címke