216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Muskátlis csendélet, 1940

229. Englerth Emil (Bécs, 1885 - ?)

Muskátlis csendélet, 1940

olaj, vászon

73*62 cm

j.j.l.: Englerth E. Budapest 1940

faragott, aranyozott ökörszemes keretben