216. Régi mesterek és 19. századi festmények > A budai vár látképe a királyi lovardával, 1932

342. Ehrenfeld, S. jelzéssel

A budai vár látképe a királyi lovardával, 1932

olaj, vászon

80*100 cm

j.b.l.: S. Ehrenfeld 1932