216. Régi mesterek és 19. századi festmények > A kincs, 1960

563. Szabó Vladimir (Balassagyarmat, 1905 - Budapest, 1991)

A kincs, 1960

akvarell, toll, papír

460*370 mm

j.j.l.: Szabó Vladimir 1960 SZ. V. 60