216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Folyóparti város

300. Szigeti Jenő (Budapest, 1881 - 1944)

Folyóparti város

olaj, vászon

70*55 cm

j.j.l.: Szigeti Jenő; ho.: Fészek Művészek Klubja 207. szám címke

Sárdy János operaénekes hagyatékából