300. Szigeti Jenő (Budapest, 1881 - 1944)
Folyóparti város
olaj, vászon
70*55 cm
j.j.l.: Szigeti Jenő; ho.: Fészek Művészek Klubja 207. szám címke
Sárdy János operaénekes hagyatékából