216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lepke II.

486. Inkiostri - Medenjak Dragutin (1866 - 1942)

Lepke II.

tempera, karton

340*480 mm

j.b.l.: D. Inkiostri

ho.: autográf felirat, 1912