216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Holland kikötőváros

172. Wagner, Hans Johann (Döbling, 1866 - Perchtoldsdorf, 1940)

Holland kikötőváros

olaj, vászon

73*100 cm

j.b.l.: Johann Wagner