216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Halászok a tengeröbölben"

136. Telepy Károly (Debrecen, 1828 - Budapest, 1906)

"Halászok a tengeröbölben"

akvarell, papír

210*380 mm

j.l.: és b.l.: "Telepy Károly hagyatékából" pecsét

ho.: hagyatéki pecsét