216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Öreg fűzfák"

306. Vidovszky Béla (Gyoma, 1883 - Budapest, 1973)

"Öreg fűzfák"

olaj, karton

34,5*44 cm

j.b.l.: Vidovszky Béla

ho. kiállítási cédula