216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Mediterrán részlet

278. Kaufmann, Adolf (Troppau, 1848 - Bécs, 1916)

Mediterrán részlet

olaj, vászon

32*24 cm

j.j.l.: H. Carnier