216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Léda és a hattyú

255. Tardos Krenner Viktor (Buda, 1866 - Budapest, 1927)

Léda és a hattyú

olaj, karton

70*50 cm

j.j.l.: Tardos Krenner