216. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Lilla", 1952

451. Járitz Józsa (Budapest, 1893 - Budapest, 1986)

"Lilla", 1952

tempera, karton

615*460 mm

j.j.l.: Járitz J. 1952