216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vörösmarty Mihály portréja

127. Magyar festő, 19. sz. közepe

Vörösmarty Mihály portréja

színezett litográfia, papír

265*210 mm

j.l.: Vörösmarty Mihály (ceruzával)