216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nyújtózkodó

598. Lányi Dezső (Baán, 1879 - Hollywood, 1951)

Nyújtózkodó

bronz, márvány talapzaton

m: 57 cm

j.b.l.: Lányi