216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy mandolinnal

409. Gábor Jenő (Pécs, 1893 - Pécs, 1968)

Hölgy mandolinnal

olaj, vászon

80*60 cm

j.b.f.: Gábor J.