216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Írókomód

653. Írókomód

magyar, 1840 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott, aranyozott kariatida díszítéssel, lehajtható felső fiók homloklap mögött 4 kis fiókkal, öntött sárgaréz veretek sérültek

99*127*63 cm