653. Írókomód
magyar, 1840 körül, fenyőfa alapon diófa borítással, faragott, aranyozott kariatida díszítéssel, lehajtható felső fiók homloklap mögött 4 kis fiókkal, öntött sárgaréz veretek sérültek
99*127*63 cm