216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Majális

265. Magyar festő, 20. sz. eleje

Majális

olaj, vászon

40,5*50,5 cm

j.n. ho. felirat: Maticska Jenő, Gróf Almási Teleki Éva XIII. au 278. tétel 1944 február