216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fekvő lány masnival (Masnis lány), 1925 körül

411. Scheiber Hugó (Budapest, 1873 - Budapest, 1950)

Fekvő lány masnival (Masnis lány), 1925 körül

olaj, karton

72*100,5 cm

j.k.l.: Scheiber H.