216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lovasok, 1966

520. Klie Zoltán (Szekszárd, 1897 - Budapest, 1992)

Lovasok, 1966

akvarell, papír

390*460 mm

j.j.l.: Klie 1966