216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Játékasztal

639. Játékasztal

magyar, 18. sz., fenyőfa alapon cseresznyefa, mahagóni és diófa borítással, geometrikus intarziával, faragott lábazaton, 4 kis fiókkal

73*86*64 cm