216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Körkapcsolat, 2013

575. Dévényi János (Székesfehérvár, 1956 - )

Körkapcsolat, 2013

akril, vászon

60*60 cm

j.h.o.: Dévényi János Körkapcsolat, 2013