216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Falusi ünnep, 1939

465. Győri Elek (Tiszaladány, 1905 - Tiszalök, 1957)

Falusi ünnep, 1939

olaj, vászon

49,5*60,5 cm

j.b.l.: Győri Elek 1939