216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy tollas kalapban, 1916

206. Widder Félix (Arad, 1874 - Budapest, 1939)

Hölgy tollas kalapban, 1916

olaj, vászon

97,5*59 cm

j.b.l.: Widder Félix 1916