216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Keleti enteriőr

247. Tornai Gyula (Görgő, 1851 - Budapest, 1928)

Keleti enteriőr

olaj, karton

52*46,5 cm

j.k.l.: Tornai Gy.