216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Emeletes írószekreter

644. Emeletes írószekreter

magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, eredeti zárszerkezetekkel, lehajtható írólapja mögött 6 kis fiókkal, sárgaréz veretekkel, sérült

194*133*68 cm