644. Emeletes írószekreter
magyar, 18. sz. második fele, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, eredeti zárszerkezetekkel, lehajtható írólapja mögött 6 kis fiókkal, sárgaréz veretekkel, sérült
194*133*68 cm