216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Freskóvázlat

494. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

Freskóvázlat

szén, papír

330*322 mm

j.b.l.: MCP és b.f.: "Vázlat a freskókartonhoz"