216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgyportré

124. Rundgaldier, Ignaz (Graz, 1799 - Graz, 1876)

Hölgyportré

akvarell, papír

190*140 mm

j.b. a fotel karfáján: Rungaldier

BÁV 52/206