216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Udvarban, 1937

481. Halápy János (Pórszombat, 1893 - Budapest, 1960)

Udvarban, 1937

akvarell, tempera, papír

450*605 mm

j.j.l.: Halápy János 1937