216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Absztrakt kompozíció

538. Ronget, Elisabeth (Konitz, 1886 - Párizs, 1962)

Absztrakt kompozíció

olaj, vászon kartonra ragasztva

35*23,5 cm

j.j.l.: E. Ronget