216. Régi mesterek és 19. századi festmények > A Gellért- fürdő terasza

519. Basch Andor (Budapest, 1885 - Budapest, 1944)

A Gellért- fürdő terasza

olaj, vászon

54,5*54 cm

j.b.l.: Basch Andor