216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Virágszedés a réten, 1926

308. Zórád Géza (Temesvár, 1890 - Budapest, 1969)

Virágszedés a réten, 1926

akvarell, papír

290*140 mm

j.j.l.: Zórád Géza 926