216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Amszterdami bárkák, 1914

406. Kövér Gyula (Verpelét, 1883 - Helsinki, 1972)

Amszterdami bárkák, 1914

olaj, vászon

40*50 cm

j.j.l.: Kövér Gyula Amsterdam 14