216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lány népviseletben, 1939

230. Zsolnay Júlia (Pécs, 1856 - Pécs, 1950)

Lány népviseletben, 1939

olaj, vászon

36,5*30 cm

j.j.l.: Zsolnay Júlia 1939 (ligatúrás)