216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Festőnő portréja, 1851

202. Borsos József (Veszprém, 1821 - Budapest, 1883)

Festőnő portréja, 1851

olaj, vászon

75*59 cm

j.j.l.: J. Borsos 1851