216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kikötő vitorlás hajóval

87. Holland festő, 19. sz. második fele

Kikötő vitorlás hajóval

olaj, vászon

58*66 cm

vakrámán felirat és gyűjteményi leltári szám