216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Virágcsendélet, 1931

338. Schuschny Erna, Hermanné (Budapest, 1887 - 1941)

Virágcsendélet, 1931

olaj, vászon

100,5*75,5 cm

j.b.l.: Hermann Schuschny Erna 1931