216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Komód

649. Komód

magyar, 19. sz. közepe, fenyőfa alapon diófa borítással, intarziás díszítéssel, feketére pácolt fa oszlopokkal, sárgaréz veretekkel

99,5*130*62 cm