216. Régi mesterek és 19. századi festmények > Havas híd

422. Kádár Béla (Budapest, 1877 - Budapest, 1956)

Havas híd

olaj, karton

52*58 cm

j.b.l.: Kádár Béla

BÁV 59/117.